Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Сантехніка Roca

Roca

Іспанський виробник сантехніки Roca - це бездоганне втілення краси та якості, за якими буквально “полюють” споживачі. Приємний дизайн, вишукані лінії кожного з виробів притягують погляд навіть найвибагливіших покупців. І це не дивно, бо Іспанія завжди відзначалась високим рівнем розвитку в даній сфері.

Профіль діяльності Roca - все, що стосується ванних кімнат, душових та санвузлів. Тобто, тут Ви можете розраховувати на ванни різного класу, виготовлені з високоякісного акрилу (який надає міцності та легкості кожному екземпляру) або чавуну (який довго тримає температуру і є класичним варіантом ванн з давніх-давен). Також підібрати гарний умивальник з надійної кераміки, більший або менший, різної форми та глибини. Компакти та біде в різних варіаціях, які прекрасно підійдуть під будь-який інтер’єр. Підвісні унітази також виготовляються, і ідуть окремою серією.

Компанія Roca надає до п’яти років гарантії на всі вироби, при чому запчастини випускатиме впродовж ще десяти років після припинення випуску моделі. Цю вишукану іспанську сантехніку Ви можете придбати у Львові, звернувшись до компанії Гермес-Захід.

Вчасна доставка, помірні ціни та якісна співпраця Вас приємно здивують.

Від цього виробника товарів немає.