Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Про нас

Самі особисті квадратні метри нашого життя називаються ванною кімнатою.

Ніде більше ми не відчуваємо настільки сильної потреби в теплі, затишку та захищеності . Тому все більше людей виявляє бажання зробити зі своєї ванної кімнати приміщення, де їм по-справжньму добре. Компанія "Гермес-Захід" пропонує Вам повний перелік продукції, яка дає кожній людині можливість відчути себе у своїй ванній кімнаті комфортно.

Компанія "ГЕРМЕС" з 2001 року займає лідируючі позиції на Українському і зокрема Львівському ринку гуртового постачання сантехніки і сантехнічного обладнання для житлових , промислових і громадських будівель. За час роботи компанія Гермес набула багатий досвід і налагодила надійні партнерські звязки з ведучими вітчизняними і зарубіжними виробниками сантехнічних виробів, торгівельними та будівельними організаціями.

Колектив компанії Гермес піклується , щоб найповніше задовільнити попит масового споживача. Для цього ми розширяємо асортимент і нарощуємо об'єми закупок продукції ведучих українських, європейських та інших виробників.

Значною перевагою нашої компанії є велика наявність товару на складі. А також можливість замовити виріб будь-якого виробника, оскільки співпрацюємо з великою кількістю виробників сантехніки.

Також є можливість доставки сантехніки у всі регіони західної України.

Ми вдячні Вам за те, що Ви звернулися в нашу компанію.

Запрошуємо до співпраці на спеціальних умовах салони, роздрібні точки, будівельні організації,  архітекторів, дизайнерів та інших зацікавлених осіб.