Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Сантехніка Colombo

Colombohttp://colombo.ua/

Висока якість і надійність сантехніки українського виробника Сolombo вже давно дивує наших споживачів. Завдяки цьому компанія здобула довіру у тисяч людей і стрімко розвивається на теренах України, а зокрема і у Львові.

Санітарна кераміка, з якої виготовляється продукція, не поступаючись дорогим матеріалам відомих світових брендів. Створюється вона на Славутському комбінаті “Будфарфор”, який розташований у Хмельницькій області. Столітня практика дається взнаки і свідчить про незрівнянний високий рівень, яким можуть похизуватись лише одиниці підприємств.

Новітні технології та сучасний дизайн стали невід’ємними складовими торгової марки Коломбо, над цим працюють сотні людей і десятки машин. Все для краси і затишку кожного дому. Всі заслуговують на такі рідкісні в наш час привілеї, як якість і практичність, а тому це одна з основних причин, які спонукають придбати будь-яку з серій виробника. Це можуть бути компакти та унітази, ванни та умивальники, душеві та піддони, дзеркала та аксесуари, меблі та різні комплектуючі. Одним словом - все, що необхідне для Вашої ванної кімнати.

Є цікаві пропозиції не тільки для покупців в роздріб, але й для оптовиків. Кожен потенційний клієнт може розраховувати на відповідальність і прихильність з боку компанії.

Компанія Гермес - надійний посередник між виробником та покупцем і тому може впевнено гарантувати можливість безперешкодного придбання продукції від фірми Сolombo та успішну її доставку. У Львові або в будь-якому іншому місті України Ви зможете насолоджуватись всіма перевагами діючих пропозицій, замовивши їх або придбавши прямо на місці. Це співпраця, яка приносить якісні плоди в даний час і на перспективу.

Завжди варто враховувати, що важливо не тільки користуватись хорошими речами, але й будувати надійні зв’язки, які допоможуть Вам у майбутньому.

Відображати:
Сортування
Серія COLOMBO Полісся
..
0 грн.
Серія COLOMBO Славута
..
0 грн.
Акрилові ванни COLOMBO Фортуна
В комплекті з ножками та настінними елементами кріплення. ..
1 957 грн.
Серія COLOMBO Лотос
Серія "Лотос" від ТМ Коломбо - це сучасний дизайн, практичність і оптимальні ціни, а також жорсткий контроль якості протягом всього виробничого процесу, сучасні технології виробництва і столітній досвід у виробництві санітарної кераміки. Вироби ТМ КОЛОМБО виготовляються з порцеляни з використан..
0 грн.
Серія COLOMBO Акцент
Керамічні вироби ТМ Коломбо серії Акцент - це сучасний дизайн, ергономічність, практичність і оптимальні ціни. А також жорсткий контроль якості протягом всього виробничого процесу, сучасні технології виробництва, оригінальні технічні рішення і столітній досвід у виробництві санітарної кераміки. ..
0 грн.
Серія COLOMBO Оригінал
Серія кераміки "Оригінал" від ТМ Colombo - вишуканий стиль та прекрасна якість з оптимальною ціною. В серії компакти з бачком скандинавського типу та дюропластовим або поліпропіленовим сидінням на вибір. ..
0 грн.
Серія COLOMBO Вектор
..
0 грн.
Серія COLOMBO Елегант
..
0 грн.
Серія COLOMBO Орхідея R
Плавні зігнуті лінії, декоративні архітектурні форми та різноманітна кольорова гамма дають можливість створити неповторну ванну кімнату. Серія Орхідея пропонується в білому і кольоровому виконанні. Легкі та витончені лінії є окрасою цієї оригінальної серії. Незважаючи на рельєфну поверхню, ел..
0 грн.
Серія COLOMBO Коломбо
КОЛОМБО – це сучасний дизайн, ергономічність, практичність і оптимальні ціни, але, насамперед жорсткий контроль якості протягом всього виробничого процесу, сучасні технології виробництва, оригінальні технічні рішення і столітній досвід у виробництві санітарної кераміки. ..
0 грн.
Серія COLOMBO Бембі
Розроблена спеціально для дітей. Рекомендована для комплектації туалетних кімнат в дитячих дошкільних установах, а також індивідуальних дитячих ванних кімнат. ..
0 грн.
Серія COLOMBO Венеція
Сучасні лінії і бездоганна елегантність, прості, але разом з тим виразні форми сантехніки цієї серії додадуть Вашій ванній кімнаті особливий затишок. Виразні лінії сантехніки серії Венеція підкреслюють сучасність ванної кімнати. ..
0 грн.
Інше від COLOMBO
..
0 грн.