Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Продукція компанії Ravak

Ravakhttp://www.ravak.ua/

Ravak - це чеська компанія, яка виготовляє надійну сантехніку з високоякісних матеріалів. За роки своєї діяльності вона встигла заслужити довіру споживачів не тільки Чехії та України, а й Центральної та Східної Європи. Над кожною серією виробів працює величезний штат представників: від дизайнерів, до торгових агентів, які старанно виконують навіть найменші деталі. Впродовж кількох останніх років стало можливим придбати сантехніку Равак через фірму Гермес у Львові та інших містах України.

Понад п’ятдесят країн світу можуть з задоволенням користуватись душевими, ванними, компактами, піддонами, біде та іншою продукцією даного виробника. Благородний дизайн та вишукані форми підійдуть до ванних кімнат та санвузлів різних стилів та кольорів. Причому, не слід забувати, що завжди існує можливість замовити ексклюзивний комплект. В такому випадку Ви зможете втілити в життя будь-яку екстравагантну ідею руками професіоналів відомої у світі компанії по дизайну Design Storz, з якою співпрацює Ravak.

Щодо якості: з 2008 року виробник відкрив власний гальванічний цех в Прибрамі, де знаходиться повний набір професійного устаткування, завдяки якому рік за роком є можливість випускати тисячі предметів сантехніки. Високий статус компанії говорить не тільки про якість, але й про гарантовано вигідну тривалу співпрацю. Через це ціни на товари цілком доступні.

Фірма Ravak турбується про те, щоб задовольнити потреби навіть найвибагливішого клієнта, а тому працює над тим, щоб не виникало труднощів замовити чеську сантехніку з будь-якого куточка світу. Україна отримала таку можливість, а зокрема і Львів. Тому користуйтесь гарантовано високоякісним продуктом і отримуйте від цього тільки задоволення.

Відображати:
Сортування
Серія RAVAK Supernova
..
0 грн.
Акрилові ванни RAVAK Rosa I
..
9 109 грн.
Акрилові ванни RAVAK Rosa II
Ванна Rosa II - це найбільш вдосконалена модель ванни Rosa від знаменитого ательє Design Storz. Крім бездоганних форм, ванна відрізняється оригінальною передньою панеллю, яка полегшує доступ до ванни. ..
11 458 грн.
Акрилові ванни RAVAK Rosa 95
Найвужча ванна серії Rosa шириною 95 см від дизайнерської студії Kryštofa Nosála. Має всі переваги великих ванн Rosa. Підходить для самих маленьких ванних кімнат, властивих для панельних будинків. Просторий душовий куточок і комфортна ванна в одному цілому. Завдяки розмежуванню ванни на душов..
10 414 грн.