Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Компанія Kolo

Kolo

Польська компанія Kolo з 1993 року належить концерну Санітек, який викупив ряд підприємств, що виготовляють якісну сантехніку. Вона випускає серії для ванних кімнат з сучасної кераміки та допоміжних матеріалів. Основними перевагами сантехніки Kolo стали ефектний дизайн, широка функціональність, міцність та тривалий термін експлуатації.

Вся продукція відповідає нормам якості, загальноприйнятим в Європі. Фірма Kolo навіть отримала сертифікат безпеки ISO 9002, а також визнання на світовому ринку. Гарантію на вироби компанія дає п’ять років і гарантує забезпечення всіма необхідними запчастинами ще десять років після зняття серії з виробництва.

Сантехніка Kolo доступна в Україні і, навіть, у Львові, тому проблем з придбанням та доставкою  не виникає. А фірма Гермес-Захід це повністю забезпечує, при чому, відповідно до всіх вимог та термінів. Це налагоджена роками співпраця, яка дає очевидні плоди.

Основні лінії розраховані для житлових квартир та будинків, готелів, розважальних комплексів та адміністративних будівель. Нема обмежень також і по дизайну: від найпростіших до ексклюзивних (на замовлення). Таким чином охоплюється найширший споживчий сектор і задовольняються потреби навіть найвибагливіших замовників.

Передбачається гнучка система знижок, відповідно до розміру замовлення та періоду виготовлення партії. Існує чітка градація за ціною та важкістю виконання. Працівники компанії турбуються про те, щоб все було зроблено бездоганно і вчасно потрапило до рук покупців. Пункти продажу є практично у всіх великих містах, у тому числі й у Львові.

Польські виробники давно уже вийшли на гідний рівень у всіх сферах виробництва і практикують здоровий підхід до клієнтів і доступність продукції для всіх категорій населення.

Відображати:
Сортування
Серія KOLO First
..
0 грн.
Серія KOLO Runa
..
0 грн.
Акрилові ванни KOLO MYSTERY
MYSTERY - асиметричні ванни розміром 140Х90 та 150X95 см, в комплекті з ніжками і кріпленнями. Порадуйте себе продукцією від KOLO. Глибина: 42 см. Ємність: 164 та 195 л. Ванни українського виробництва. ..
2 975 грн.
Акрилові ванни KOLO MIRRA
Mirra - це серія акрилових асиметричних та прямокутних ванн. ..
2 697 грн.
Акрилові ванни KOLO PROMISE
Promise - це серія акрилових асиметричних ванн, котрі підійдуть креативним людям, які люблять не тільки чудовий дизайн, але також цінують зручність. Ванни розміром 150Х100 та 170Х110 см. ..
3 594 грн.
Акрилові прямокутні ванни KOLO SAGA
Серія Saga - проста, бюджетна, але в цей ж час якісна, прямокутна акрилова ванна. Це те, що підійде креативним людям, які люблять не тільки чудовий дизайн, але також цінують зручність. ..
2 773 грн.
Акрилові прямокутні ванни KOLO SENSA
Серія Sensa - це те, що підійде креативним людям, які люблять не тільки чудовий дизайн, але також цінують зручність. ..
1 944 грн.