Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Kludi

Kludi

Сімейна компанія Kludi має майже сторічну історію, яка бере свій початок із 1926 року в чеському місті Менден. Розвивалась вона лише з одної фірми по виготовленню сантехніки, а зараз це вже цілий концерн, який складається з десятків таких. Компанія Kludi спеціалізується на різних видах змішувачів (кухонних, душових, ванних та медичних).

На сьогодні "Клуді" - один з найбільших виробників та постачальників якісних змішувачів у світі. Їх тепер з легкістю можна придбати в усій Україні, в тому числі і у Львові завдяки компанії Гермес-Захід.

У даного виробника дуже цікава стратегія роботи: його фахівці попередньо вивчають всі тенденції на ринку і по “свіжих слідах” випускають власне ту продукцію, яка буде найбільш доречною по дизайну, фактурі та цінах.

Надійність продукції підтверджується не тільки високим попитом на неї та бездоганними відгуками, але й гарантією, яку надає Kludi.

Численні сервісні центри, які розташовані у різних куточках світу, здійснюють як гарантійний, так і післягарантійний ремонт та постачають супроводжуючі запчастини. Звичайно, все це при потребі.

Висока якість непідробна і в цьому мають можливість впевнитись тисячі споживачів.

Від цього виробника товарів немає.